Na stadionie Stadion GKS-u dnia 2021-11-13 15:00 miał miejsce mecz Bełchatów kontra Radunia Stężyca zakończony wynikiem 0-2

Bełchatów kontra Radunia Stężyca wynik meczu 0-2.

Pierwsza połowa meczu między Bełchatów i Radunia Stężyca zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2021-11-13 15:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 17 pomiędzy Bełchatów a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: W. Fadecki 65' 0-1 M. Miller 90' 0-2

Żółte kartki Bełchatów: S. Soltysinski 16' M. Graczyk 35' L. Wronski 69' A. Bielka 86'

Żółte kartki Radunia Stężyca: W. Luczak 7' R. Kosznik 36' D. Bashlay 48' K. Lizakowski 90'

Czerwone kartki Bełchatów:

Główny arbiter spotkania to . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Bełchatów zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów natomiast Radunia Stężyca z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków oraz Pogoń Grod. Mazowiecki.

Mnóstwo fanów śledzi pasjonujące potyczki ligi II Liga - East. Ciekawe piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak S. Soltysinski W. Luczak nierzadko zaserwowały kapitalnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące potyczki między piłkarzami są niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to spotkania nużące. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi II Liga - East. Bełchatów i Radunia Stężyca oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion GKS-u.