Pogoń Grod. Mazowiecki kontra Radunia Stężyca, wynik spotkania: 1-2

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki i Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2021-12-04 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 20 pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: D. Bashlay 30' 0-1 M. Wrzesiński 87' 1-1 D. Retlewski 90' 1-2

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: R. Zembrowski 60' M. Gladysz 77'

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Stepien 88' D. Retlewski 90'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Główny sędzia spotkania - . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Pogoń Grod. Mazowiecki stanie naprzeciw Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Radunia Stężyca podejmie Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Wigry Suwałki.

Wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi bardzo fascynujące potyczki ligi II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak R. Zembrowski R. Stepien wielokrotnie serwują wspaniałym sympatykom wiele pozytywnych przeżyć. Walki pomiędzy graczami z ligi bywają niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że są to widowiska nużące. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, idealne gole i asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych,oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Pogoń Grod. Mazowiecki i Radunia Stężyca i ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.