Dnia 2022-04-27 15:00 na obiekcie Gminny Stadion Sportowy odbył się mecz Radunia Stężyca vs Śląsk Wrocław II: wynik 4-2

Radunia Stężyca vs Śląsk Wrocław II 4-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Radunia Stężyca a Śląsk Wrocław II wynik wynosił 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-2.

W dniu 2022-04-27 15:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 30 pomiędzy Radunia Stężyca a Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali: D. Retlewski 5' 1-0 K. Lizakowski 13' 2-0 W. Łuczak 33' 3-0 P. Bargiel 57' 3-1 P. Samiec-Talar 59' 3-2 W. Łuczak 86' 4-2

Żółte kartki Radunia Stężyca: S. Nowicki 46' D. Retlewski 55' K. Lizakowski 65' D. Szuprytowski 82' P. Szur 88'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: S. Michalski 29' O. Wypart 36'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Główny arbiter meczu - A. Aluszyk. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Radunia Stężyca stanie naprzeciw Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Bełchatów a Śląsk Wrocław II zmierzy się z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Olimpia Elbląg.

W dzisiejszych czasach wierni fani śledzą interesujące starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo S. Nowicki S. Michalski nieustannie sprawiają fantastycznym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy wyśmienite asysty czy bramki, ostre sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, iż mecze nas męczą. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East. Udział takich legendarnych zespołów jak Radunia Stężyca oraz Śląsk Wrocław II w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.