Na obiekcie Gminny Stadion Sportowy odbyło się spotkanie Radunia Stężyca vs Znicz Pruszków zakończone wynikiem 0-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Radunia Stężyca a Znicz Pruszków zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-11-13 12:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki Regular Season - 19 pomiędzy Radunia Stężyca a Znicz Pruszków.

Gole strzelali: M. Firlej 62' 0-1

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Kosznik 35' T. Dejewski 49' R. Stepien 81' R. Stepien 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków: P. Czarnowski 29' L. Boguslawski 90'

Czerwone kartki Radunia Stężyca: R. Stepien 90'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Główny arbiter spotkania to . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Radunia Stężyca stanie naprzeciw Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy oraz Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Znicz Pruszków z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa.

Wierni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące starcia w lidze II Liga - East. Złożone z uzdolnionych obrońców oraz napastników piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak R. Kosznik P. Czarnowski nierzadko zaserwowały kapitalnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtą kartką, przepiękne bramki i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy drużynami są nader nieustępliwe, nie często zdarza się definitywnie, iż potyczki nie są warte uwagi. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Radunia Stężyca oraz Znicz Pruszków w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.