Mecz Olimpia Elbląg - Radunia Stężyca zakończony wynikiem 3-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Olimpia Elbląg oraz Radunia Stężyca zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2023-04-29 15:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 29 pomiędzy Olimpia Elbląg a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: C. Sauczek 47' 0-1 J. Branecki 68' 1-1 J. Branecki 73' 2-1 A. Piekarski 86' 3-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: D. Danilczyk 29' A. Piekarski 39' M. Czernis 64'

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Orlowski 24' S. Deja 52' S. Nowicki 81' W. Luczak 83' M. Gorski 88'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny sędzia meczu to K. Gasiorowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Olimpia Elbląg zmierzy się już z Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa a Radunia Stężyca zmierzy się z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Kalisz.

Coraz częściej mnóstwo fanów śledzi niezwykle interesujące potyczki, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Liczące się futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak D. Danilczyk M. Orlowski niejednokrotnie zaserwowały wyborowym fanom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to zmagania statyczne. Nieustannie obserwujemy niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule kończące się czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Olimpia Elbląg oraz Radunia Stężyca z ligi II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.