Dnia 2023-05-21 15:00 na obiekcie Gminny Stadion Sportowy odbył się mecz pomiędzy Radunia Stężyca oraz Kalisz zakończony wynikiem 0-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Radunia Stężyca a Kalisz zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2023-05-21 15:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Radunia Stężyca oraz Kalisz.

Gole strzelali:

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Orlowski 31' D. Prikhna 40' D. Prikhna 76'

Żółte kartki Kalisz: K. Lipkowski 66' N. Gordillo 81'

Czerwone kartki Radunia Stężyca: D. Prikhna 76'

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Radunia Stężyca stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn oraz Kotwica Kołobrzeg. Kolejno natomiast Kalisz z Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi bardzo interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Ciekawe futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak między innymi M. Orlowski K. Lipkowski wielokrotnie zagwarantowały fantastycznym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zajadłe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to mecze nie warte uwagi. Bardzo często zdarzają się wyśmienite gole czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi II Liga - East. Udział takich zespołów jak Radunia Stężyca oraz Kalisz w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.